Aktualności 15 października PDF Drukuj Email
piątek, 15 października 2010 22:10

Młodzież z PSP Skaryszew w Krakowie i ŁagiewnikachMłodzież z PSP Skaryszew w Krakowie i ŁagiewnikachDnia 7 października młodzież ze Szkoły Podstawowej w Skaryszewie wraz z gronem pedagogicznym uczestniczyła w wycieczce do Łagiewnik i  Krakowa. Grupa 50 uczniów wraz z opiekunami wzięła udział we Mszy Świętej sprawowanej w ich intencji w Brazylijce Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach a po niej zapoznała się ż życiem i dziełem Św. Siostry Faustyny. W dalszym planie wycieczki zwiedzali zabytki miasta Kraków i poznawali jego bogatą historię.

16 października ( sobota ) po Mszy Św. popołudniowej odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży z trzecich klas gimnazjum. Będzie na nim poruszana tematyka przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz roli Ducha Świętego w ich życiu. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dnia 23 października ( sobota ) organizowany jest kolejny wyjazd młodzieży i osób dorosłych na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienia duszy i ciała do Częstochowy. Prowadzone są już zapisy na autokar. Więcej informacji będzie można uzyskać na spotkaniu poświeconemu temu wyjazdowi które odbędzie się w niedzielę 17 października po Mszy Św o godzinie 12.00 Odbędzie się wtedy krótka prezentacja na temat: „ Zaśnięcie w Duchu Świętym ” i teologiczne wytłumaczenie tego przeżycia duchowego. Zapraszamy wszystkich wiernych z parafii Św. Jakuba do wzięcia udziału w tym wyjeździe. Zapisy po Mszach Świętych i telefonicznie.

<< pierwsza < poprzednia 21 następna > ostatnia >>