Główna
Skaryszewscy Parafianie dla Jana Pawła II PDF Drukuj Email

Mając na uwadze zbliżające się wielkie święto jakim będzie kanonizacja naszego wielkiego Polaka -Jana Pawła II, chcielibyśmy jako mieszkańcy ziemi skaryszewskiej w specjalny sposób uczcić to wielkie wydarzenie.
Powstała więc inicjatywa zainicjowana przez Daniela Rogalę, aby wykonać wielkoformatowy portret Jana Pawła II, złożony z fotografii portretowych dostarczonych przez mieszkańców ziemi skaryszewskiej.
Ze zdjęć dostarczonych ułożymy kompozycje przedstawiająca wizerunek Jana Pawła II wybrany jako portret błogosławionego sporządzony na podstawie fotografii polskiego fotografa Grzegorza Gałązki.
Wizerunek ten zostanie wyeksponowany w postaci wielkiego wydruku i umieszczony na dzwonnicy naszego kościoła. Mamy nadzieję, że uświetni ten jakże niezwykły dla nas i całego kościoła katolickiego moment, jakim będzie kanonizacja Jana Pawła II.

Zwracamy się zatem do mieszkańców o dostarczanie własnych fotografii. Można tego dokonywać drogą elektroniczną poprzez przesłanie fotografii za pomocą formularza na stronie Parafii Skaryszew pod adresem www.parafiaskaryszew.pl oraz stronie www.skaryszewiak.pl, jak również poprzez dostarczenie tradycyjnej fotografii celem zeskanowania i digitalizacji do studia fotograficznego MIXSTUDIO przy ul. Targowej 14.

Można również przesłać zdjęcie bezpośrednio na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , należy wtedy w treści wiadomości  dopisać „Jestem właścicielem wszelkich praw przesyłanego zdjęcia i wyrażam zgodę na wykorzystanie fotografii do realizacji projektu Skaryszewscy Parafianie dla Jana Pawła II”.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tej niecodziennej i bardzo ciekawej akcji.
Jest to działanie niekomercyjne, a dostarczenie fotografii nie wiąże się z żadnymi kosztami z Państwa strony.

Prosimy o dostarczenie materiałów w terminie do 31 marca 2014r.

Dodatkową atrakcją będzie stworzenie aplikacji internetowej umożliwiającej podgląd przesłanej przez Państwa i zamieszczonej na wydruku fotografii z możliwością powiększenia oraz oznaczenia na stronie internetowej parafii Skaryszew.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy mieszkańców abyśmy razem zrobili coś dobrego dla tak wielkiego człowieka a zarazem naszego rodaka.