Główna Aktualności Spotkanie popielgrzymkowe
Spotkanie popielgrzymkowe PDF Drukuj Email
środa, 18 września 2013 15:25

W niedzielę 15.09.2013 r. zebraliśmy się na corocznym popielgrzymkowym spotkaniu. Nasze spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w kościele pw. Św Jakuba Ap w Skaryszewie której przewodniczył proboszcz parafii ks kan dr Dariusz Skrok a homilię wygłosił ks Leszek Seweryn prefekt ze Stąporkowa. Po Eucharystii udaliśmy się  na wspólny posiłek i ognisko. Spotkanie ludzi, z którymi przebyliśmy tak długą drogę do tronu Jasnogórskiej Matki sprawiło nam wiele radości. Gościliśmi pielgrzymów z Radomia, Stąporkowa, Zaborowic i Skaryszewa.  Podczas naszego spotkania popielgrzymkowego można było odczuć, że nie jest ono już PO-, lecz PRZED pielgrzymkowe, i to nie tylko dlatego, że pojawiły się w naszym gronie zupełnie nowe twarze. Po prostu tematyka spotkania bardziej nawiązywała do kolejnej wspólnej pielgrzymki do Matki Bożej niż do wspomnień. Wspólnie spędzony czas zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim.